Bursa Haritası

Bursa Haritası

Bursa haritası görüntülenmektedir.Harita Bursa merkez bölgesi görüntülemesini kendi dileğiniz doğrultusunda harita üzerinde yakınlaştırma uzaklaştırma veya her yöne hareket ile detaylı inceleme yapabilirsiniz.Haritanın sağ üst kısmında Bursa haritası inceleme seçenekleri olarak ”uydu görüntü”veya ”Coğrafik” sekmelerinde dilediğiniz görüntülemeyi yapabilirsiniz.Dilerseniz ”Dünya”sekmesinde 3D boyutlu Google Earth görüntüsü ile Bursa Haritasını inceleyebilirsiniz..Harita üzerinde beliren bilgi balonu üzerinde de daha ayrıntılı bilgi almak için seçenekleri kullanabilirsiniz.Bu seçenekler Yol Tarifi,Yakın Çevrede Arama gibi özelliklerdir.

 

Bursa Haritadan Adres Bul,Telefon No Bul

Bursa Haritası üzerinde adres bulma, adres arama ve telefon numarası bulmak  için harita üzerinde bulunan arama kutusuna aramak istediğniz yerin adını ve ”İl” adını yani ”Bursa” olarak yazın.Bu şekilde istediğiniz yerin açık adresi ve telefon numara bilgileri haritanın sağında listelenecek ve aynı zamanda harita üzerinde adresin sokak cadde gibi görüntüsüde belirecektir.Harita üzerinde yakınlaştırma ve hareket seçenekleriyle detaylı inceleme yapabilirsisiniz.
Örnek arama:”Anadolu Erkek Lisesi Bursa” ”Oteller Bursa” ”Kervansaray Bursa” Gibi arama yapınız.Aramak istediğiniz bütün mekanları,hastane,okul,restorant,eczane,kurumlar,oteller,firmalar kısacası hemen hemen her yerin açık adresini ve telefon numaralarını bulabilirsiniz.


Sağ üstten saat yönünde: 1) Zafer Plaza alışveriş merkezi, 2) Bursa şehir merkezinden bir görünüm, 3)  Bursa Botanik Parkı, 4) Uludağ Teleferik ve 5) Tophane Parkındaki Bursa Saat Kulesi Bursa, Bursa ilinin kent merkezi, Türkiye’nin büyük metropol kentlerinden ve en çok nüfusa sahip 4. şehridir. Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Bursa’da en çok Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ait tarihî eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa’nın Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasıdır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul’dan sonra gelen ikinci büyük şehridir. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir. Şehir İstanbul’dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir.

Merkez İlçeler: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gemlik, Mudanya, Gürsu, Kestel
Diğer İlçeler: Kestel, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Orhangazi, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Büyükorhan, Keles, Harmancık İnegöl


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir