Ankara Haritası

Ankara Haritası-Harita Ankara

Ankara Haritası üzerinde uzaklaştırma ve yakınlaştırma yapabilirsiniz.harita Ankara sağ üst bölümdeki seçeneklerden ”harita” ”Uydu” ”coğrafik” ”3D Earth” gibi seçenekleri tıklayıp farklı görünümlerde görüntüleme alabilirsiniz.Ayrıca harita üzerindeki konum balonunda çevrede arama yol tarifi gibi uygulamayıda kullanarak detaylı arama yapabilirsiniz.

Ankara Haritası Üzerinde Adres Arama ve Telefon Bulma

Ankara haritası üzerinde adres arama ve telefon numarası bulmak için aşağıdaki harita üzerindeki arama yerine ”Aramak istediğiniz Yer ve il yada ilçe” adını yazıp ”Ara Bul” butonuna tıklayın.Harita Ankara sağında adres ve telefon bilgileri listelenecektir.

Aramak istediğiniz bütün mekanları kurumları okul eczane hastane restorant gibi birçok yerin adresini ve telefon numarasını bulabilirsiniz. Örnek Arama:”Rixos Ankara” yada ” Ankara oteller” gibi 

Ankara ilçe haritaları görüntüleyebilir deyaylı inceleme yapabilirsiniz. Örnek Arama:”gölbaşı ankara” 

Bu harita üzerinde mekanlar,restorant,otel,devlet daireleri,banka şubeleri,okullar,ismini bildiğiniz şirket yada işletmeler ve aklınıza gelebilecek her alanda adres arama yapabilirsiniz.Arama kutusuna aramak istediğiniz yerin ismi ve bulunduğu il adını girmeniz yeterli olacaktır.

Ankara Adres Arama


ankara ilce harita

Ankara ilinin ilçeleri

Ankara ilinin 25 ilçesi vardır ve bunların 18’i merkez ilçedir. Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu merkez ilçeler Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle’yken,[2] Beypazarı, Çamlıdere, Evren, Güdül, Haymana, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, ile bağlı ilçelerdir.

Coğrafi bölge İç Anadolu
Yönetim – Vali Alaaddin Yüksel
Yüz ölçümü – Toplam 5.938 km2 (2.292,7 mi2)

Nüfus (2012) – Toplam 4.965.542

– Kır 123.406
– Şehir 4.842.136
İl alan kodu 312
İl plaka kodu 06

ankara foto

 

Sayfa Konusu:ankara şehir haritası adres bulma, adres bulma ankara, uydu harita,ankara bahçelievler haritası, ankara eryaman haritası, ankara balgat haritası,ankara yol haritası,ankara haritası detaylı, ankara yol haritası detaylı, detaylı ankara haritası,ankara uydu haritası, uydu haritası türkiye, uydu haritası ankara,ankara şehir haritası adres bulma, adres bulma ankara,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir