adres sorgulama

Adres Sorgulama ikametgah Adresi bulma

Adres sorgulama ve ikametgah adresi bulma konusunda online olarak sorgulama yapabilirsiniz.Ancak bu işlemler için TC Kimlik no gerekmekte.Tc Kimlik no ile Aşağıdaki linklere tıklayarak açılan sayfada gerekli yerleri eksiksiz doldurarak sorgulama yapabilirsiniz.Bu sorgulamayı yapacağınız sayfa YSK (yüksek seçim kurulu)sayfasıdır.Burada yapacağınız Tc. kimlik ile adres arama işlemi kişinin ikametgah adresi bulma konusunda yardımcı olacaktır.Sorgulama yaptığınız kişinin  adresini öğrenebilirsiniz,yanlız arama yaptığınız kişi 18 yaş üstü seçmen kaydı olan biri olmalı.

Sorgulama www.ysk.gov.tr resmi sitesinden yapılmaktadır ve sorumluluk tamamen sorgulama yapan kişinin ve ysk nın sorumluluğundadır.

Adres bulma ikametgah sorgulama işlemi için BURAYA TIKLAYIN

 

Adres Sorgulama

Adres kayıt sorgulama,adres kayıt doğrulama işlemi için Nufus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesinden online ”adres sorgulama” yapabilirsiniz.Bu sayfada adres doğrulaması yapmak için aşağıdaki linke tıklayın açılan resmi sayfasında TC Kimlik numaranızı girmeniz, sonrasında il, ilçe ve cadde bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir.Adres bilgilerini sorgulama ve doğrulama için aşağıdaki linke tıklayın.

Adres kayıt sorgulama Adres doğrulama işlemi için BURAYA TIKLAYIN

 

Sayfanın konusu: Adres Kayıt Sorgulama, Adres Kayıt Doğrula, Adres Bilgileri Öğrenme, TC Kimlik No İle Adres Sorgulama,tc den adres sorgulama,adres kaydı sorgulama,yüksek seçim kurulu adres sorgulama,ikametgah adresi bulma,

16 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir