Adres No Bulma Adres No Sorgulama

Adres No Bulma, Adres Numarasını Nereden Nasıl Bulurum ??

Adres no bulma,adres numarasını nasıl bulurum,adres no nedir,adres no sorgulama adres no ne için gereklidir konusunda gerekli bilgileri sayfamızdab inceleyebilirsiniz.Resimli anlatım ile adres no bulma konusunda kolayca sorgulama yapabilirsiniz.Adres numarası sorgulayabileceğiniz linkler ve sayfalar aşağıda verilmiştir.Linklere tıklayarak Adres Kodu bulma işlemini yapacağınız sayfalara yönleneceksiniz…

Adres Kodu nedir?

Adres kodu ülke sınırları içindeki tüm konutlara ait 10 haneli özel bir numaradır. 1 Mart 2013’den itibaren zorunlu deprem sigortası poliçesi işlemlerinde ve daha birçok işlemde kullanılmaya başlanıyor. Zorunlu deprem sigortanızı kolayca yaptırmak ve deprem sonrasında size vakit kaybetmeden ulaşmamızı sağlamak için adres kodunuzu mutlaka öğrenin!
Adres Kayıt Sistemi Yönetmeliği 5490 sayılı Nüfus Hizmetleri Kanunu gereği adres ve numralamaya ilişkin yönetmelik kapsamında Adres Numarası T:C İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün Adrese Dayalı Kayıt Sisteminde (AKS) yer alan ülke sınırları içindeki tüm gayrimenkullere ait 10 haneli özel bir numaradır.Adres No yada Adres Kodu artık birçok işlemde kullanılmaya başlamıştır.
Adres No 1 Mart 2014 tarihinden itibaren GMSİ beyannamelerinde doldurulması zorunlu hale gelmiştir.Beyannamenizi kolay ve vakit kaybetmeden verebilmek için Adres Numaranızı mutlaka öğrenmeniz gerekmektedir..

Adres No Bulma Resimli Anlatım

Adres Kodu Sorgulama sayfası adreskodu.dask.gov.tr adresi için BURAYA TIKLAYIN

Adres No Bulma için başka bir adres olan intvd.gib.gov.tr için BURAYA TIKLAYIN

Adres No Bulma resimli olarak anlatım için aşağıdaki resim üzerine yada BURAYA tıklayın…

adres no bulma

 

 

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir